• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Trochę wody jeszcze w Wiśle upłynie, zanim będzie dane nam obejrzeć mother!, najnowszy film Darrena Aronofsky'ego. Oficjalnie nie było jeszcze żadnego pokazu, pierwszy bowiem ma odbyć się podczas trwającego właśnie festiwalu filmowego w Wenecji. Jednakże na świecie są już szczęśliwcy, którym reżyser Requiem dla snu Czarnego łabędzia swoje najnowsze dziecko pokazał. Urodzony w Nowym Jorku twórca zorganizował bowiem tajny pokaz filmu dla swoich najbliższych współpracowników i przyjaciół. Dlatego do sieci zaczynają nieśmiało napływać pierwsze opinie o najbardziej szalonym projekcie reżysera: 

Zobacz również: Czym jest to przeklęte mother! Aronofsky'ego? Analizujemy materiały promocyjne!

Mylo Cabria, amerykańska pisarka i scenarzystka określiła film jako przełomowy i najbardziej kontrowersyjny od czasów Stanleya Kubricka i jego Mechanicznej pomarańczy. Tweeta na temat filmu zamieścił także amerykański szef kuchni i osobowość telewizyjna Anthony Bourdain, który zwrócił uwagę na mroczność obrazu Aronofsky'ego oraz stwierdził i w dość dosadnych, nie nadających się do przytoczenia słowach stwierdził, jakie emocje w ludziach wywoła ten seans.

 

Główną rolę w filmie gra Jennifer Lawrence, a towarzyszy jej Javier Bardem. Poza nimi w imponującej obsadzie mother! znajdują się również następujące osoby: Michelle Pfeiffer (Co kryje prawdaMroczne cienie), Ed Harris (Snowpiercer: Arka przyszłościPiękny umysł), Domhnall Gleeson (Ex MachinaGwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) i Brian Gleeson (Królewna Śnieżka i ŁowcaAssassin’s Creed). W Polsce film oglądać będziemy mogli od 3 listopada.

źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.