Kingsman: Złoty krąg – nowe spoty promujące film

Już za trzy tygodnie do polskich kin trafi film Kingsman: Złoty krąg z Taron Egerton w roli głównej. Wytwórnia 20th Century Fox zachęca nas do udania się na seans za pomocą publikacji coraz to nowszych materiałów promocyjnych. Sprawdźcie je poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=fZbILe_Cw9M

https://www.youtube.com/watch?v=OUm4WS7xDKs

https://www.youtube.com/watch?v=IpAk3davnKA

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – nowe informacje na temat fabuły!

Opis dystrybutora (kino): Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma niczego trudnego…

Obsada produkcji: Taron Egerton – Gary Eggsy Unwin, Julianne Moore – Poppy, Mark Strong – Merlin, Halle Berry – Ginger, Sophie Cookson – Roxy, Jeff Bridges – Dyrektor Statesman, Channing Tatum – Tajny agent Statesman i Edward Holcroft – Charlie Hesketh.

Polska premiera filmu już 22 września 2017 roku

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?