„Hardcore Henry” – zobacz nowy zwiastun widowiska!

Studio STX Entertainment opublikowało zupełnie nowy zwiastun swojego nowatorskiego thrillera akcji pt. „Hardcore Henry”. Znajdziecie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=4JVgQzBG5Ho

Opis dystrybutora (kino): Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz…

Producentami filmu „Hardcore Henry” są: Timur Bekmambetov, Inga Vainshtein Smith, Ekaterina Kononenko i Ilya Naishuller, który pełni ponadto funkcję reżysera oraz scenarzysty dzieła. W obsadzie widowiska znajdują się następujące osoby: Haley Bennett, Danila Kozlovsky, Sharlto Copley, Andrey Dementyev, Dasha Charusha i Sveta Ustinova.

Hardcore 1

Film pojawi się na ekranach polskich kin już 8 kwietnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?