• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

O solowym filmie mającym przedstawić początki największego nemesis Batmana - Jokera, pisane już było wiele. Wiadome jest również, że nie wcieli się w niego Jared Leto, któremu ta rola przypadła w Legionie Samobójców. Dzisiaj The Hollywood Reporter raczy nas kolejnymi doniesieniami. Podobno umowa studia z Martinem Scorsese nie jest jeszcze podpisana i  Warner Bros. ma nadzieje, że jego osoba w roli producenta zachęci do współpracy jego częstego współpracownika - jedynego Leonardo DiCaprio. Tak, dobrze przeczytaliście.

Znalezione obrazy dla zapytania dicaprio laughKadr z filmu Wilk z Wall Street

Pierwotnie nowego Jokera wykreować miał młody aktor. Studio jednak zmieniło zdanie i zamiast tego, kultowego złoczyńcę oddać chcą w ręce aktora powszechnie znanego i szanowanego. Cała sytuacja z pomysłem na ponowne obsadzenie Księcia Zbrodni nie podoba się jego obecnemu odtwórcy Jaredowi Leto, który zdążył już wyrazić dezaprobatę swojemu agentowi. Czy studio podąża na pewno właściwą drogą? Czy DiCaprio pasuje do tej roli? Piszcie w komentarzach!

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.