Advertisement

Zdjęcia do drugiej części Creeda w 2018 roku? Tak twierdzi Sylvester Stallone!

Sylvester Stallone zamieścił na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym trenuje on razem z Michaelem B. Jordanem. Dołączył on również informację, że prace nad drugą odsłoną Creeda rozpoczną się w 2018 roku. W odpowiedzi na te doniesienia, wytwórnia MGM powiedziała Variety, że projekt jest obecnie w fazie rozwoju:

Pracujemy nad rozwojem sequela Creeda.

Creed został wyreżyserowany przez Ryana Coglera, a scenariusz do tego filmu przygotował Aaron Covington. Michael B. Jordan wcielił się w postać Adonisa Creeda, który jest synem Apolla, natomiast Sylvester Stallone po raz kolejny zagrał Rocky’ego Balboę.

 

Getting stronger !!! 2018 #Creed 2 #mgm #fitness #Rocky

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)


Zobacz również: W drugiej części Creeda ujrzymy Rocky’ego wymierzającego cios w Ivana Drago!

Biorąc pod uwagę dobry wynik w globalnym box office oraz Złotego Globa dla Sly’a w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy, kontynuacja Creeda była tylko formalnością. Pierwotnie miała ona wejść na ekrany już w listopadzie tego roku, lecz reżyser Ryan Coogler musiał zająć się ekranizacją Czarnej Pantery dla Marvela. Teraz, kiedy Stallone skończył pisać scenariusz, istnieją spore szanse na jego powrót do projektu. Nawet, gdyby nie udałoby mu się zająć reżyserskiego stołka, wciąż będzie związany z filmem jako producent wykonawczy. Jak wynikało z jego wcześniejszych rozmów z odtwórcą roli kultowego Rocky’ego, historia w Creedzie 2 ma odzwierciedlać historię czwartej części serii o Rockym. Być może pojawią się też retrospekcje podobne do tych z Ojca Chrestnego II, w których zobaczylibyśmy samego Apollo Creeda.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?