• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W jednej ze swoich wypowiedzi na temat Aquamana, Willem Dafoe wspominał o tym, jak wyglądają sceny kręcone pod wodą do tego filmu. Tymczasem jego kolega z planu, Ludi Lin (Power Rangers), wcielający się w postać Murka, postanowił także wypowiedzieć się na temat tej produkcji:

W Aquamanie dzieje się tak wiele rzeczy, które miałem okazję ujrzeć podczas kręcenia. Różnica pomiędzy tą produkcją a innymi filmami o superbohaterach z uniwersum DC tkwi w tym, że mamy tu do czynienia z odmiennym światem. Nasz reżyser James Wan jest niesamowity. Określił swoją wizję mianem: "Gwiezdnych wojen pod wodą". I tak właśnie jest. Fizyka wygląda inaczej, broń także, a postacie są unikalne. Ten film jest świetny.

Ludi Lin to play Murk in AquamanFot. Hype MY

Zobacz również: Willem Dafoe objaśnia techniczny aspekt kręcenia niektórych scen do Aquamana!

W filmie wystąpią: Jason Momoa (Aquaman/Arthur Curry), Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Temuera Morrison (Tom Curry), Dolph Lundgren (Nereus), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Patrick Wilson (Orm/Ocean Master), Nicole Kidman (Atlanna), Ludi Lin (Murk), Otis Jai Dhanji (młody Arthur Curry).

Producentami Aquamana są Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Rob Cowan, Jon Berg oraz Geoff Johns. Wśród osób odpowiedzialnych za kwestie techniczne są: Don Burgess - operator nominowany do Oscara za Forresta Gumpa, Kirk M. Mori - stały montażysta Jamesa Wana, Bill Brzeski - scenograf pracujący na planie Szybkich i Wściekłych 7, Kym Barrett - kostiumograf znany z prac nad Matrixem, Charles Gibson - specjalista od efektów specjalnych, nagrodzony Oscarem za film Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka, Kevin McIlwain - specjalista od efektów specjalnych znany z serii Szybcy i Wściekli.

Za reżyserię Aquamana odpowiadać będzie James Wan, natomiast za scenariusz - Will Beall. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze zarysu fabuły filmu. Premiera zapowiedziana jest na 21 grudnia 2018 roku

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.