• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Unikalny styl tego reżysera możemy poznać już w trailerach nowego filmu ze stajni Marvela. Taika Waititi niewątpliwie przynosi nam nowe spojrzenie na postać Thora. Ale nie jest on tylko reżyserem, gra bowiem rolę Korga. Na swoim koncie ma już kilka takich występów. W aktora i reżysera wcielił się jednocześnie w takich filmach jak Co robimy w ukryciu czy Dzikie łowy. W ostatnim wywiadzie dla Los Angeles Times powiedział, jak to jest grać w filmie, który sam reżyseruje.

Z Taiką Waititim-aktorem pracuje się znakomicie. Gdy Taika Waititi-reżyser trafia na kogoś takiego, to po prostu wydaje się właściwe, by dać takiemu aktorowi nieco więcej czasu na pokazanie swoich możliwości. Tak zrobiłem, moja teoria się potwierdziła. Ja... on był świetny. Jako aktor bardzo cenię Taikę Waititi-reżysera. Był bardzo hojny, dając mi więcej czasu na pokazanie, co potrafię.

Jak sami widzicie, jego poczucie humoru jest zaraźliwe. Komediowy styl reżysera na pewno będzie wyróżniał się na tle poprzednich filmów Marvela (nawet na Strażnikach Galaktyki Jamesa Gunna). Mówił także o tym, że film sam nie będzie się uważał za coś poważnego.

Gdybyśmy próbowali zrobić z tego coś poważnego, powiedziałbym coś w stylu "Nie zapominajmy, że robimy film o przygodach wikinga w kosmosie". To dobrze ujęłoby sytuację. Hulk, kobieta z porożem, obcy, statki kosmiczne. To tak, jakbyśmy zrobili film na życzenie bandy dzieciaków.

Zobacz również: Thor: Ragnarok - Cate Blanchett zdradza, dlaczego zdecydowała się na rolę!

Opis produkcji: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in. uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje Valkyrię ukrywającą się na planecie, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Tom Hiddleston, Tessa Thompson, Idris Elba, Karl Urban, Anthony Hopkins oraz Jeff Goldblum.

Film zadebiutuje w polskich kinach 25 października tego roku. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Sławicki

Jakub Sławicki

O mnie:

Największy fan BoJacka Horsemana. Wyznawca Christophera Nolana.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.