Advertisement
Advertisement

Pokiereszowana twarz Nebuli po dniu na planie Avengers: Infinity War

Fani Nebuli mogli już zapoznać się z informacjami na temat trudnej walki między superbohaterką a Thanosem, w której niestety szala zwycięstwa przechyliła się na stronę tego drugiego. Po jednym z dni na planie Avengers: Infinity War Karen Gillan podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, że skóra z twarzy Nebuli została dosłownie zdarta. Po tym jak Gillan zgoliła się na łyso do roli w Strażnikach Galaktyki, specjaliści od filmowego wizażu zgodzili się, jak widać, na kompromis. O ile nie znamy jeszcze wielu wątków fabuły, ani nie mamy informacji o tym, co jeszcze wydarzyło się na planie tego dnia, jednego możemy być pewni – charakteryzacja Nebuli zajmie protetykom wiele cennych godzin.

 

Nebula’s face at the end of the day. #avengersinfinitywar #nebula

Post udostępniony przez Karen Gillan (@karengillanofficial)


Zobacz również: Vision i Scarlet Witch najciekawszymi postaciami Avengers: Infinity War

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, a za scenariusz odpowiadają Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy na obecną chwilę, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum, a obie części będą kręcone równocześnie. Feige dodaje również, że oba filmy będą się od siebie znacząco różnić. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, jednak – jak wiemy – zjednoczeni bohaterowie walczyć będą ramię w ramię z pragnącym skompletować wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności Thanosem.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman as T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd as Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Michael Rooker jako Yondu, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos. Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: Instagram, heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: businessinsider.com

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?