• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie wiesz, na co zdecydować się dziś wieczorem? Sprawdź, co proponujemy - dodatkowo dorzucamy także coś z oferty Netflixa!

Stan spoczynku (2008)

20:00 TVN 7

Obyczajowy, USA, 117 min

Reżyseria: Kimberly Peirce

Obsada: Ryan Phillippe, Victor Rasuk, Rob Brown

Opis dystrybutora: Po odbyciu służby, Brandon King (Phillippe) staje oko w oko z wyzwaniem, które odsuwa go od kolegów z wojska i wystawia na próbę relacje z przyjaciółmi.

 


Dziewiąta Kompania (2005)

20:10 ALE KINO +

Dramat, Wojenny, Rosja, Finlandia, Ukraina 134 min

Reżyseria: Fiodor Bondarczuk

Obsada: Michaił Jewlanow, Aleksiej Czadow, Iwan Kokorin

Opis dystrybutora: Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji - w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii.

 


Pozdrowienia z Moskwy (1963)

21:50 TVP 1

Sensacyjny, USA, 110 min

Reżyseria: Terence Young

Obsada: Sean Connery, Daniela Bianchi, Robert Shaw

Opis dystrybutora: Międzynarodowa organizacja przestępcza pragnie zabić agenta 007, Jamesa Bonda, i przejąć ściśle tajne, służące do szyfrowania wiadomości radzieckie urządzenie o nazwie "Lektor".

 


Moja wielka grecka wycieczka (2009)

20:55 TVN

Komedia romantyczna, USA, Hiszpania 95 min

Reżyseria: Donald Petrie

Obsada: Nia Vardalos, Alexis Georgoulis, Richard Dreyfuss

Opis dystrybutora: Georgia wyjeżdża do Grecji i podejmuje pracę pilota wycieczek. Rozczarowana postawą turystów, chce zrezygnować, lecz musi zaopiekować się jeszcze jedną grupą. Urlopowicze odmieniają jej życie.

 


Poznaj moich Spartan (2008)

NETFLIX

Komedia, USA, 84 min

Reżyseria: Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Obsada: Sean Maguire, Carmen Electra, Ken Davitian

Opis dystrybutora: Przygotuj się na walkę... ze łzami od śmiechu, którą gwarantuje wściekle śmieszne wydanie Poznaj moich Spartan „Jama śmierci" zawierające bardziej okrutne, bardziej ordynarne PEŁNE sekwencje niepokazywane w kinach oraz całą armię komicznych, historycznych materiałów dodatkowych! 

Bitwa rozpoczyna się w momencie, w którym uzbrojony w skórzaną bieliznę i pelerynę heroiczny Leonidas przewodzi trzynastoosobowej grupie wojowników - policzyliśmy, 13! - w walce o obronę rodzimych ziem przeciwko najeźdźcom z Persji, wśród których są Ghost Rider, Rocky Balboa, Transformersi i garbata Paris Hilton!

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.