• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski (Schuchardt), wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz, zwany Pięknym Władkiem (Chyra). To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski, w trakcie śledztwa, zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał, odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... Do tego w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta (Warnke). Tak zapowiada się najnowszy polski kryminał, do którego pełen zwiastun zadebiutował w sieci. Możecie go obejrzeć poniżej.

Tytuł określany jest jako opowieść o polskim Hannibalu Lecterze, na co wskazuje zresztą jedno z ujęć głównego bohatera za kratkami, które możemy zobaczyć też w zwiastunie lub na górze strony. Film Ach śpij kochanie reżyseruje Krzysztof Lang (Miłość na wybiegu, Słaba płeć?) do scenariusza Andrzeja Gołdy (Kryminalni, Pakt). W obsadzie znalazła się cała śmietanka polskiego aktorstwa z Andrzejem Chyrą (Na granicy) i Bogusławem Lindą (Powidoki) na czele, dodatkowo na ekranie zobaczymy też Tomasza Schuchardta, Andrzeja Grabowskiego, Katarzynę Warnkę, Karolinę Gruszkę, Katarzynę Figurę i Arkadiusza Jakubika. Wbrew temu, co możemy przeczytać na końcu zwiastuna, film do kin trafi dopiero 20 października. 

Zobacz również: Czuwaj - zwiastun polskiego thrillera harcerskiego

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.