James Gunn zdradza, co sądzi o sequelach!

Reżyser James Gunn (Strażnicy Galaktyki) jest jedną z tych osób, które lubią dzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Ostatnio wspomniał na Twitterze o tym, jak bardzo nie może doczekać się filmu Kingsman: Złoty Krąg. Wywołało to krótką wymianę zdań z jednym z fanów, gdzie Gunn przedstawił swoje stanowisko na temat powodów, dla których powinno się tworzyć sequele. 

 

 

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – nowe spoty promujące film

W odpowiedzi na powyższego tweeta fan zapytał Gunna, czy uważa, że scena w kościele z pierwszej części filmu zostanie zakończona w drugiej. Reżyser odpowiedział, że według niego sequel nie polega na dokańczaniu, ale na rozwijaniu historii z poprzedniego filmu. Przedstawiony sposób rozumowania możemy zaobserwować w najnowszym filmie Gunna – Strażnicy Galaktyki vol. 2. Znani nam bohaterowie pierwszej części pokazani w nim są w zupełnie nowych sytuacjach, które zdecydowanie przyczyniły się do ich rozwoju.

Już niedługo zobaczymy, czy Kingsman: Złoty krąg spełni oczekiwania Jamesa Gunna i sami będziemy mogli ocenić, czy jest czymś więcej, niż ponownym opowiedzeniem tej samej historii. Polska premiera filmu już 22 września 2017 roku!

Źródło: HeroicHollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Wielka fanka musicali spędzająca większość czasu na oglądaniu seriali. W przyszłości studentka Film and Television w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?