• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Dwayne The Rock Johnson udostępnił własnie kilka zdjęć prosto z planu filmowego jego nowego filmu akcji/thrillera Skyscraper! Wygląda on tam na mocno pobitego i zakrwawionego, przygotowując się do kolejnego numeru kaskaderskiego. Johnoson jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Zajmuje się on teraz Jumanji: Welcome to the Jungle (którego premiera odbędzie się w grudniu – USA), Jungle Cruise – aktualnie w preprodukcji, San Andreas 2, Black Adam i Doc Savage – każdy z nich jest w całkowicie innym stadium produkcji. Różnorodność jego nadchodzących filmów udowodnia, że jest bardzo utalentowanym aktorem – zajmuje się przecież akcją, superbohaterami i komedią.

W filmie Skyscraper Johnson zagra Willa Forda – weterana wojny w Wietnamie i założyciela FBI Hostage Rescue Team, które aktualnie ocenia bezpieczeństwo wieżowców. Z powodu pracy bohater przenosi się do Chin, gdzie znajduje płonący, największy i – wydawać by się mogło - najbezpieczniejszy budynek na świecie… z jego rodziną uwięzioną w środku. Okazuje się, że został on w to wrobiony i musi odnaleźć sposób na ocalenie rodziny podczas ucieczki.

Zobacz również: Skyscraper - Neve Campbell dołącza do obsady widowiska!

Na swoim instagramowym profilu Johnson udostępnił swoje czarno-białe zdjęcie razem z reżyserem Skyscrapera - Rawsonem Marshallem Thruberem. To już drugi film, który zrobili razem – poprzednio pracowali nad Central Intelligence. W opisie zdjęcia Johnson chwali Thrubera mówiąc, że jest...

 bardzo mądrym, ambitnym, ekstremalnie skupionym i metodycznym człowiekiem, który chce dostarczyć epicki i zapierający dech w piersiach film dla fanów.

W serwisie widnieje również wideo, gdzie Johnson przygotowuje się do wykonania numeru kaskaderskiego. Zarówno zdjęcie jak i filmik pokazują go w zakrwawionej koszuli. Na krótkim wideo widać również jego ręce owinięte taśmą klejącą, ma również sznur wokół ciała (uprząż do wyczynu). Sceny kaskaderskie są kręcone przez Roberta Elswita – operatora filmowego. Johnson podkreśla, że pracował on nad jednym z jego ulubionych filmów, There Will Be Blood.

Johnson jest bardzo aktywny na mediach społecznościowych, często rozmawia ze swoimi fanami na Twitterze oraz postuje zdjęcia i filmy z planu. Nikogo zatem nie dziwi fakt, iż jest on na pierwszym miejscu listy serwisu The Hollywood Reporter Top Actors Social Media Ranking. Poza wstawianiem swoich zdjęć, na których pracuje i przygotowuje się do wyczynów, nigdy nie zapomina o tym, by podziękować w opisie swoim fanom i każdemu, kto pomógł w rozwoju jego kariery.

W Skyscraper zagra również Neve Campbell i Pablo Schreiber (American Gods, Orange is the New Black) w nieujawnionych jeszcze rolach. Można przypuszczać, że Campbell zagra żonę Johnsona, jednak nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zabawny letni blockbuster zawierający dużo akcji i historię podobna do Die Hard.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Anna Kozłowska

Anna Kozłowska

Stały współpracownik

O mnie:

Nostalgiczne brzmienia, francuskie kino lat 60. oraz tony książek - to wszystko!


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.