Liga sprawiedliwosci

Jedenasty Doktor chciałby zostać superbohaterem!

Matt Smith grał już jedną z najbardziej znanych ról ze świata science-fiction w Doktorze Who, ale czy aktor byłby zainteresowany zostaniem marvelowskim superbohaterem? Na Fan Expo w toronto Smith wspomniał, że z wielką checią dołączyłby do MCU.

Tak, chciałbym do nich dołączyć, muszą tylko zapytać. No i musiałby to być odpowiedni film.

 doctorwho

Zobacz również: Thor: Ragnarok – Taika Waititi o swojej roli

Smith nie byłby pierwszym z obsady Doctor Who, który dołączył do MCU. Karen Gillan jest znana jako Nebula ze Strażników Galaktyki. Również Christopher Eccleston i David Tennant dołożyli swoje cegiełki do marvelowskich filmów – pierwszy zagrał w Thorze: Mrocznym Świecie, a drugi pojawił się w Jessice Jones.

To musi być coś całkiem innego od Doctora Who. Uwielbiam wiele filmów marvela i z wielką chęcią dołączyłbym do MCU. Karen jako niebieska Nebula jest świetna! Marvel, jeśli to widzisz – wiesz, gdze mnie szukać.

Chcielibyście zobaczyć Jednastego Doktora jako superbohatera? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustacja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta