• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Angelina Jolie oficjalnie potwierdziła swój udział w drugiej części filmu Czarownica! W ostatnim czasie media skupiły się głównie na życiu osobistym aktorki i to najprawdopodobniej przez to zdecydowała nie pokazywać się zbyt często publicznie. Nie oznacza to jednak, że od 2014 roku, kiedy to odbyła się premiera pierwszej części Czarownicy, Jolie siedziała bezczynnie. W zeszłym roku użyczyła głosu Tygrysicy w Kung Fu Panda 3. Realizowała również kilka innych projektów, tym razem w roli reżysera. Jej film Najpierw zabili mojego ojca pojawi się na Netflixie już 15 września. Opowiada on historię Loung Ung, która przeżyła reżim Czerwonych Khmerów.

Zobacz również: Najpierw zabili mojego ojca - zwiastun wstrząsającego filmu Netflixa i Angeliny Jolie

Angelina Jolie – Czarownicafot: materiały prasowe

W rozmowie z Deadline.com ogłosiła, że jej przerwa w występowaniu w filmach dobiega końca. Jolie opowiadała również o tym, jak ważna jest dla niej historia Loung Ung. Przyznała też, że Netflix zmienia śwat filmu, przez pokazywanie zagranicznych filmów, takich jak jej, szerszej publiczności. Na końcu potwierdziła, że przygotowania do Czarownicy 2 ruszyły.

Nie ma jeszcze informacji dotyczących historii, która zostanie przedstawiona w filmie, czy pojawiających się w nim bohaterach. Sama Jolie przyznała jednak:

Pracujemy nad scenariuszem, to będzie bardzo dobry sequel.

W mediach pojawiły się spekulacje, dotyczące jej pojawienia się w nowej wersji filmu Narzeczona Frankensteina z 1935 roku. Jolie urwała temat mówiąc, że póki co wraca do Disneya.

Źródło: ScreenRant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Mroczek

Aleksandra Mroczek

O mnie:

Wielka fanka musicali spędzająca większość czasu na oglądaniu seriali. W przyszłości studentka Film and Television w Londynie.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.