Liga sprawiedliwosci

Shazam – 2 kandydatów do głównej roli

Jako że Annabelle: Narodziny zła okazała się sukcesem zarówno komercyjnym jak i artystycznym, reżyser tego horroru, David F. Sandberg, może śmiało zaczynać pracę nad kolejnym, tym razem o wiele większym projektem. Mowa tu o filmie superbohaterskim z uniwersum DC o tytule Shazam. Przygotowania do produkcji ruszyły pełną parą i pierwszy klaps na planie ma paść już na początku przyszłego roku. Tymczasem wciąż jeszcze nie ustalono, kto odegra tytułową postać, wesołego twardziela z obrazka powyżej, w którego zmienia się mały chłopiec po wypowiedzeniu magicznych słów. Jak donoszą najnowsze przecieki, w wyścigu o rolę prowadzą dwaj kandydaci – John Cena i Joshua Sasse.

Zobacz również: Shazam porzuci mroczny klimat filmów DC!

Tego pierwszego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Były wrestler rozpoczął karierę filmową ponad dekadę temu, odgrywając główne role w filmach akcji W cywilu i 12 rund. Obie te produkcje okazały się jednak finansowymi klapami, więc aktorska kariera Ceny nieco przystopowała. Dopiero drugoplanowe role w komediach takich jak Siostry, Wykolejona czy Tour de doping dały mu większe uznanie oraz popularność wśród kinomanów. Dodatkowo za Ceną przemawia jego fizyczność, pasująca do noszącego czerwony kostium superbohatera.

Natomiast o dekadę młodszego Joshua Sassę można pamiętać przede wszystkim z tytułowej roli w serialu Galavant. W tej niedocenionej produkcji dał się zapamiętać jako utalentowany wokalista oraz świetny wojownik. Jeśli nie wierzycie w jego niesamowite umiejętności, wystarczy, że obejrzycie poniższe video. Prawda, że to kandydat idealny?
https://www.youtube.com/watch?v=QWnDwM0RSX4

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: dccomics.com

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta