Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – Luke i Rey na nowym materiale oraz pierwsze zdjęcie myśliwca Poe Damerona!

W zeszłym tygodniu pojawiła się okładka październikowego Empire prezentująca przekazanie przez Rey miecza świetlnego Luke’owi Skywalkerowi, tym razem magazyn udostępnił standardowy wariant okładki nadchodzącego numeru. Ponadto wewnątrz numeru znajduje się pierwsze zdjęcie nowego myśliwca typu X-Wing należącego do Poe Damerona o kryptonimie Black One oraz jego krótki opis:

X-Wing (dokładnie rzecz ujmując Incom-FreiTek T-70) został, według Riana Johnsona, specjalnie zmodyfikowany przez inżynierów Ruchu Oporu i otrzymał tymczasowe przyspieszenie przymocowane z tyłu. Zgodnie z tym, co mówi reżyser Ostatniego Jedi, w momencie jego uruchomienia zwiększa się na krótką chwilę prędkości myśliwca, lecz pozwala to uniknąć zestrzelnia przez działa turbolaserowe niszczycieli Najwyższego Porządku.

OstatniJedi empirecover

PoeDameron mysliwiec

Zobacz również: Darth Vader pojawi się na ustach bohaterów Ostatniego Jedi?

Na premierę filmu musimy jeszcze trochę poczekać, bo do 15 grudnia. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair/Annie Leibovitz

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?