• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

I to jest news! Do obsady kolejnego filmu z serii Pitbull dołącza sam Marcin Dorociński, który w pierwszej części z 2005 oraz w serialu wcielił się w Sławomira Despero Desperskiego. O swoim angażu w produkcji, której scenariusz napisze oraz wyreżyseruje Władysław Pasikowski, twórca legendarnych Psów, aktor poinformował za pomocą profilu na facebooku. Poznaliśmy również tytuł filmu - brzmi on Pitbull: Ostatni Pies!

 

Oprócz Dorocińskiego w filmie zobaczymy także: Krzysztofa Kiersznowskiego, Mariana Dziędziela, Izabelę Kunę, Dorotę Dodę Rabczewską, Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Maternę, Adama Woronowicza, Cezarego Pazurę oraz Rafała Mohra! Tylko czekać, kiedy te nazwiska ruszą razem na plan! Nie powróci natomiast obsada dwóch ostatnich części serii, czyli Nowych Porządków i Niebezpiecznych Kobiet. Jej członkowie, m.in. Piotr Stramowski oraz Tomasz Oświeciński nie wyobrażali sobie współpracy na planie z kimś innym niż z Patrykiem Vegą, więc zobaczymy ich w jego najnowszym filmie Botoks, który opowiedzieć ma o polskiej służbie zdrowia i którego premiera nastąpi 29 września.

Źróło: facebook.com / Ilustracja wprowadzenia: Kapif

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Ja · 5 miesięcy temu
  Bardzo dobrze, że nie będzie Piotra Stramowskiego. Czy ktoś zrozumiał chociaż jedno słowo, które wypowiedział ten aktor w Nowych porządkach? Jak profesjonalny aktor, grający główna rolę, może tak bełkotać?
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  kaoe · 5 miesięcy temu
  A niech ma rolke albo 4 planowa. wazne ze jest pasikowski jest dorosinski i jest (byc moze) powrot normalnego "stargeo dobrego" pitbulla, bo te komedie kryminalne Vegi juz mi sie przejadły. Gdzie ten brudny klimat pierwszej czesci? wcielo. Wiecej zarobil na tych malo zabawnych tekstach o golebiach i kaczkach. Mam nadzieje ze nowy pitbull bedzie dobrym thrillerem, albo przynajmniej na tyle dobrym na ile pozwalaja polskie warunki
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  mack · 5 miesięcy temu
  Dodzia chce teraz aktorką zostać. Vega nie poszedł w to ale Pasikowski już tak?
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  eze · 5 miesięcy temu
  oby doda tylko krótki epizod po napisach dostała :/
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  timonnowak · 5 miesięcy temu
  super
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Warawara · 5 miesięcy temu
  Cieszę się że tego lalusiowatego staramowskiego nie będzie i tej całej żałosnej obsady z nowych filmów vegi, co to tylko potrafią przeklinać i zero umiejętności aktorskich.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  Dorian · 5 miesięcy temu
  Niby wszystko na miejscu, fajnie, ale potem widzisz Doda, Nosowska, a do tego jeśli faktycznie Doda ma być główną antagonistką w filmie, to Pitbull staje się jedną wielką zagadką...

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.