• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Show must go on! Niedawno ekipa filmu Bohemian Rhapsody weszła na plan i już mamy pierwsze zdjecie odtwórcy legendarnego wokalisty grupy Queen. Tak prezentuje się zdobywca Emmy, Rami Malek jako jedyny, niepowtarzalny Freddie Mercury!

Fot. Entertainment Weekly

Znamy także aktorów, którzy wcielić się mają w pozostałych członków zespołu Queen. Rogera Taylora zagra Ben Hardy, aktor, którego możemy kojarzyć z roli Angela w filmie X-Men: Apocalypse. W Biana Maya wcieli się Gwilym Lee, znany głównie z brytyjskiej sceny teatralnej i telewizyjnej, ale również mniejszych ról m.in. w Turyście czy Jamestown. Wreszcie, Johna Deacona zagra Joseph Mazzello, aktor, którego najlepiej możemy kojarzyć z Parku Jurajskiego lub roli starszego szeregowca Eugene'a B. Sledge'a w miniserialu HBO pt. Pacyfik.

Bohemian Rhapsody opowie historię Mercury'ego i jego zespołu Queen, który został założony w latach 70. w Londynie. Szczegóły fabuły na razie nie są znane. Reżyserem filmu jest Bryan Singer (seria X-men). Scenariusz do filmu przygotował Anthony McCarten (Teoria wszystkiego). Producentami wykonawczymi zostali Graham King i Denis O'Sullivan. Natomiast Brian May i Roger Taylor (członkowie zespołu Queen) będą producentami muzycznymi. Bohemian Rhapsody zobaczymy najprawdopodobniej pod koniec 2018 roku.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: bookmyshow.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.