Advertisement

Aladyn – Billy Magnussen zagra w nowym filmie Disneya

Billy Magnussen (Most Szpiegów, Tajemnice Lasu) dołączył do obsady nowego filmu Disneya – Aladyn. Póki co, nie wiadomo, w kogo wcieli się Magnussen, wiemy jednak, że jest to postać stworzona specjalnie na potrzeby filmu. 

Bohatera tytułowego zagra Mena Massoud. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Naomi Scott (Power Rangers) jako Księżniczkę Jasmine, Marwana Kenzari (Morderstwo w Orient Expressie) jako Dżafara oraz Willa Smitha (W pogoni za szczęściem) jako Dżinna. Film zostanie wyreżyserowany przez Guya Ritchiego (Snatch). Jak na razie data premiery nie jest znana.

Zobacz również: Aladyn – nowy Dżafar wybrany!

Aladyn

Animowana wersja Aladyna powstała w 1992 roku na podstawie legendy z krajów bliskiego wschodu. Film otrzymał pięć nominacji do Oscara i wygrał dwie z nich: za najlepszą muzykę filmową oraz za najlepszą piosenkę – „A Whole New World”. Został wyreżyserowany przez Rona Clementsa i Johna Muskera, którzy stworzyli również kilka innych filmów Disneya, między innymi Małą Syrenkę i Vaiana: Skarb oceanu.

źródło: comingsonn.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wielka fanka musicali spędzająca większość czasu na oglądaniu seriali. W przyszłości studentka Film and Television w Londynie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?