• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Pojawiła się nowa informacja dotycząca nadchodzącej produkcji Warner Bros - Ligi Sprawiedliwości. Stało się to za sprawą Madeleine Vall Beijner, aktorki grającej postać jednej z Wojowniczek Amazonii na wyspie Themyscira w filmie Wonder Woman. Ujawniła ona za pośrednictwem Instagrama, że wkrótce nie tylko znów spotka się z obsadą z wcześniej wymienionego filmu, ale również, że będzie to miało miejsce w tej samej lokacji, czyli wyspie u włoskich wybrzeży.

Możliwe, że ponowne spotkanie wojowniczek oznacza większe znaczenie Rajskiej Wyspy w nadchodzącym filmie DC - Liga Sprawiedliwości. Poniżej możecie zobaczyć post Madeleine:

Fot. Instagram

Zobacz również - Gerald's Game - trailer nowej ekranizacji Stephena Kinga!

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tobiasz Dunin

Tobiasz Dunin

O mnie:

Największy wróg shaky camery.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.