Advertisement

Will Smith wraz z obsadą nowego Alladyna w Londynie!

Will Smith niedawno wstawił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z obsadą nowej wersji Alladyna. Aktor wcieli się w rolę zagadkowego, dającego życzenia Dżinna. Wszyscy w tym momencie znajdują się na planie w Londynie. Na fotce Smitha widzimy jego samego, Mena Massouda (Alladyn), Naomi Scott (księżniczka Dżasmina) i Marwana Kenzari (Jafar).

 Zobacz również: Wheelman – zobacz teaser filmu akcji z Frankiem Grillo!

Reżyser Guy Ritchie i scenarzysta John August (Wielka Ryba) już zadecydowali, jak będzie wyglądać ich interpertacja znanej opowieści o Alladynie. Przygody głownego bohatera mogą być jednak inne niż w disneyowskiej bajce z 1992 roku, gdyż producenci postanowili stworzyć kilka nowych postaci. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale gdy pojawią się jakieś nowe informacje, to na pewno wam o tym powiemy!

Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Wielka fanka muzyki alternatywnej, jak i tej spokojniejszej. Wychowana na horrorach i książkach o słynnym Harrym Potterze. Najbardziej na świecie uwielbia Sherlocka Holmesa i Kapitana Amerykę. W wolnym czasie ogląda (lub czyta) produkcje typowo fantastyczne lub popija herbatkę z Bilbo Bagginsem w jego przytulnej norce.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?