• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Producent Opus Film (Ida) zaprezentował festiwalowy plakat oraz zwiastun Pomiędzy słowami (mnar. Beyond Words).  Polsko-holenderska produkcja światową premierę będzie miała podczas 42. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto, który rozpocznie się już 7 września.

Najnowszy i czwarty w karierze film mieszkającej w Holandii Urszuli Antoniak dotyka problemu emigracji. Życia w nowym kraju lub dzielenia go z ojczyzną. Jest wędrówką w psychikę zintegrowanego emigranta i próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie: co to jest tożsamość? Michael, 28 letni niemiecki prawnik z Berlina, zostaje odwiedzony przez swojego ojca z Polski. Podczas jednego weekendu ojciec i syn starają się określić swoje relacje.

W rolach głównych wystąpili Jakub Gierszał i Andrzej Chyra. W obsadzie filmu zobaczymy także Justynę Wasilewską oraz niemieckiego aktora - Christiana Löbera.

Polska premiera najnowszego filmu Urszuli Antoniak odbędzie się w podczas wrześniowego 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Data pełnej dystrybucji kinowej nie została jeszcze ogloszona.

Zobacz również: TOP 5 - Najlepsze filmy o tematyce imigranckiej

poster beyond words 1fot. materiały prasowe

Źródło: Opus Film / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.