• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Magazyn Empire opublikował nowe zdjęcie z Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi przedstawiające Finna (John Boyega) oraz Rose (Kelly Marie Tran) przebywających w Canto Bright. W numerze pojawił się także wywiad z reżyserem Rianem Johnsonem, który opowiedział o otwartości oraz swobodzie, jaką odczuł podczas pracy nad filmem:

Byłem przerażony, wchodząc w to, i czułem się niczym Barton Fink (nawiązanie do filmu braci Coen z 1991 roku - przyp. autora): miałem ukończyć skrypt od przeszło pół roku, a wciąż znajdowałem się na stronie trzeciej, pisząc o sprzedawcach ryb. Była to jednak najwspanialsza zabawa, jaką miałem przy pisaniu czegokolwiek. Zresztą doświadczenie przy pracy nad filmem było świetne. Poczułem się, jakbym znów miał dziesięć lat. Mimo że są to Gwiezdne wojny, to wszystko wyglądało niemal tak podobnie, jak podczas pracy przy filmach: Looper - Pętla czas, Kto ją zabił? czy Niesamowici braci Bloom.

Wraz z ogłoszeniem informacji o zakończeniu współpracy z Colinem Trevorrowem, wcześniejszego reżysera Epizodu IX Gwiezdnych wojen, Johnson - obecnie brany pod uwagę jako jego potencjalny następca - podzielił się dość interesującą anegdotą na temat planowania kolejnych film z uniwersum odległej galaktyki:

Istnieje przekonanie, że te filmy są już zaplanowane, gdzieś na kartce papieru, lecz nie w tym rzecz. Nie otrzymałem żadnych wskazówek ani listy rzeczy, które należy uwzględnić. Było w zasadzie tak, że pytałem: "Ok, co dalej?".

canto bightFot. Empire

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - Luke i Rey na nowym materiale oraz pierwsze zdjęcie myśliwca Poe Damerona!

Na premierę filmu musimy jeszcze trochę poczekać, bo do 15 grudnia. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong'o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony'ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy'ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran. 

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: StarWars.com

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.