• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Bodyguard Zawodowiec to trzymająca w napięciu do ostatniej sekundy komedia na śmierć i życie, z dziesiątkami atrakcji i zwrotów akcji. Fantastycznej zabawy dostarczą największe hollywoodzkie gwiazdy: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek i Gary Oldman. Chcesz poczuć maksimum emocji i przeżyć seans kinowy pełen ekstremalnych wrażeń? Przyjdź do sali ŠKODA 4DX®, gdzie rewolucyjna technologia 4DX®, oddziałująca na wszystkie zmysły, sprawi, że naprawdę poczujesz, co czuje bodyguard w trakcie największej strzelaniny. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Michael Bryce (Ryan Reynolds) to najlepszy ochroniarz na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli on cię chroni, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego... Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu. Szykuje się naprawdę trzymające w napięciu, wystrzałowe kino drogi, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone!

Chcesz znaleźć się w środku filmowej akcji, pełnej scen walk i pościgów? Wybierz seans w sali ŠKODA 4DX® w nowoczesnej technologii 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i potęguje wrażenia filmowe. Widzowie fizycznie odczuwają np. wiatr, mgłę, błyski piorunów, krople wody, stroboskopy, wibracje czy różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Dodatkowo ruchome fotele z symulatorami ruchu wznoszenia, kołysania i falowania, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, przenoszą widza w środek akcji. Fantastyczna choreografia scen walk, wysokooktanowe pościgi samochodowe, a nawet motorówki wykonujące szalone piruety po kanałach Amsterdamu sprawią, że będziecie szukać szczęki na podłodze.

W rolach głównych wystąpiły największe amerykańskie gwiazdy Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson, a w rolach drugoplanowych nominowani do Oscara® Gary Oldman i Salma Hayek oraz wschodząca gwiazda francuskiego kina Elodie Young. Film wyreżyserował Patrick Hughes.

Film „Bodyguard Zawodowiec" można obejrzeć we wszystkich 33 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D oraz w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Cinema City Arkadia Warszawa, Manufaktura Łódź, Bonarka Kraków, Felicity Lublin, Bydgoszcz.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.