• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Po Mrocznej wieży i To już wkrótce dane nam będzie obejrzeć kolejną adaptację prozy mistrza horrorów. Tym razem na ekran przeniesiono opowiadanie zatytułowane Gra Geralda (oryg. Gerald's Game). Żeby urozmaicić małżeńskie pożycie i przepracować pewne problemy, dojrzała para postanawia ostrzej zabawić się w sypialni. Przykucie żony do łóżka było częścią planu, lecz wszystko idzie w diabły, kiedy mąż umiera nagle na zawał. Unieruchomiona kajdankami kobieta pozostaje zdana tylko na siebie, pośród oddalonego od cywilizacji domku. Co zrobi, żeby się wydostać możecie sprawdzić oglądając poniższy zwiastun.

To jedna z najbardziej satysfakcjonujących rzeczy, jaką zrobiłam. Kocham tę kobietę. Będziecie mieć do czynienia z elementami horroru, lecz bliżej temu do thrillera w stylu Misery. Ta kobieta musi sobie poradzić też z powiązaną z ojcem seksualną traumą z dzieciństwa, więc widz będzie mógł odnaleźć różne sprytne motywy.

Tak na temat swojego występu wypowiada się odtwórczyni głównej roli, Carla Gugino (Sucker Punch, San Andreas). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Mike Flanagan, twórca takich hitów jak Oculus, Zanim się obudzę czy Ouija: Narodziny zła. Wydaje się, że artysta tym razem odchodzi od typowego horroru i zjawisk paranormalnych, ale w jego najnowszym filmie na pewno nie zabraknie napięcia. Gerald's Game zadebiutuje na platformie Netflix już 29 września 2017 roku. Piszecie się na takie gierki?

Zobacz również: To - recenzja horroru z klaunem

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.