Najlepszy – zobacz plakat filmu z Jakubem Gierszałem!

Jakub Gierszał to znany, młody, polski aktor. Ma na swoim koncie m.in. główną rolę w filmie Sala samobójców. Bez skrupułów można przyznać, że należy do najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, a teraz wystąpi w filmie Najlepszy, który wyreżyserował Łukasz Palkowski, twórca Bogów

Zobacz poniżej, jak wygląda plakat do filmu Najlepszy.

kubs

Zobacz więcej: Pomiędzy słowami – zwiastun i plakat filmu z Gierszałem i Chyrą

Najlepszy opowiada historię Polaka, Jerzego Górskiego, który zadziwił cały świat. Miał nie żyć, a został znanym sportowcem, który został mistrzem oraz ustanowił rekord na triathlonowych mistrzostwach świata. Bohater to postać, która cały czas walczy z przeszkodami, czyli jego słabościami. W jego życiu pojawiły się także dwie kobiety, które miały znaczący wpływ na przebieg zdarzeń. 

W filmie o wyjątkowej, a zarazem tak nieznanej postaci wystąpią także m.in. Arkadiusz Jakubik, Magdalena Cielecka czy Artur Żmijewski. Premiera filmu odbędzie się 17 listopada 2017 roku. Najlepszy został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 42. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 Źródło: filmweb.pl/ Ilustracja wprowadzenia: Alina Gajdamowicz/ Agencja Gazeta 

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?