Liga sprawiedliwosci

Zobacz zwiastun filmu o Lady Gadze!

Netflix opublikował zwiastun do filmu biograficznego Five Foot Two, który opowiada o ośmiomiesięcznym okresie ż życia gwiazdy muzyki. Lady Gaga (znana z takich hitów jak Bad Romance czy Alejandro) ukazuje tu swoją prywatną twarz i pozwala poznać się bliżej fanom. Reżyser, Chris Moukarbel, ukazał trudną walkę piosenkarki z silnym emocjonalnym i fizycznym bólem. Oprócz tego można liczyć także na szczegóły z życia codziennego, jak np. odwiedziny u babci czy spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Czy film ukaże nam kontrowersyjną gwiazdę jako zwykłą, mającą podobne problemy jak wszyscy, kobietę? Zobacz zwiastun poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=kxIua1MXhgo

Zobacz więcej: Netflix zrobił film o Lady Gadze!

Premiera filmu już jutro, 8 września, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. 22 września film zostanie udostępniony dla wszystkich na platformie Netflix. 

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: ladygaga.com

Stały współpracownik

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta