• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przed rozpoczęciem festiwalu w Cannes za rok 2017 prawdopodobnie nikt o zdrowych zmysłach nie stawiał najnowszego filmu Rubena Östlunda w gronie faworytów do zdobycia Złotej Palmy. A jednak, stało się, a film podbija kolejne rynki. My o jakości The Square przekonamy się już 15 września, kiedy to planowana jest polska premiera kinowa. A na razie możemy obejrzeć sobie oficjalny zwiastun!

Bohaterem filmu The Square jest Christian (Claes Bang) - kurator muzeum sztuki nowoczesnej w Sztokholmie. Pewnego ranka zmierza do pracy i zostaje okradziony w sposób, który przypomina wydarzenie artystyczne przeprowadzone przez zawodowego kieszonkowca. Ginie jego iPhone, portfel i spinki do mankietów należące do jego dziadka. Próba odzyskania tych przedmiotów pochłonie całą jego uwagę, choć tak naprawdę powinien zajmować się czymś innym. W muzeum przygotowywana jest wystawa The Square, a zespół placówki wspólnie z firmą PR-ową pracują nad strategią promocji tego wydarzenia. Dodatkowo Christian wplątuje się w romans z amerykańską dziennikarką Anne (Elisabeth Moss), zapominając o dwóch córkach, nad którymi przejąć ma opiekę od swojej byłej żony.

Obsada: Elisabeth Moss, Claes Banga, Dominic West, Terry Notary, Christopher Læssø Annica Liljeblad.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.