• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jak donosi portal Deadline, Gavin O’Connor, reżyser takich filmów, jak Księgowy i Wojownik, prowadzi rozmowy na temat objęcia posady reżysera oraz scenarzysty widowiska Warner Bros. Pictures pod roboczym tytułem Legion samobójców 2. Wcześniej do tej roli przymierzani byli Jaume Collet-Serra i Mel Gibson.

Pierwszy Legion samobójców reżyserowany był przez Davida Ayera, a jego gwiazdami byli: Margot Robbie, Will Smith, Jared Leto, Joel Kinnaman, Viola Davis, Cara Delevingne, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Adam Beach, Jai Courtney, Karen Fukuhara oraz Jay Hernandez. Wytwórnia ma nadzieję, że większość obsady powróci w kontynuacji przeboju z 2016 roku. Dla przypomnienia, Legion samobójców zarobił na całym świecie blisko 745 miliony dolarów.

Gavin O’Connor to twórca takich filmów jak Księgowy z Benem Affleckiem, Anną Kendrick i J.K. Simmonsem, W cieniu chwały z Edwardem Nortonem, Colinem Farrellem i Jonem Voightem czy rewelacyjny Wojownik z Tomem Hardy, Joelem Edgertonem i Nickiem Nolnym. Wydaje się więc, że jest odpowiednim wyborem na stanowisko reżysera właśnie takiej produkcji pokroju sequela Legionu samobójców.

legionsamobojcow2Fot. Warner Bros.

A co Wy sądzicie o takim wyborze? Kogo chcielibyście widzieć na tym stanowisku?

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.