• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Portal Deadline poinformował, że Martin Campbell (Casino Royale, GoldenEye) wyreżyseruje film zatytułowany Treasure of Ali Baba & The 40 Thieves oparty na opowieści zaliczanej do Baśni tysiąca i jednej nocy. Ostatnie poprawki do skryptu, który wcześniej stworzyli Mansur Ahmed i Ehud Bleiberg, zostały naniesione przez Dave'a Holsteina (Umrzeć ze śmiechu, Trawka). Producentami tego filmu będą: Ehud Bleiberg, Danny Dimbort, Nicholas Donnermeyer oraz Robert K. MacLean. Campbell tak oto skomentował wybór właśnie tej opowieści:

To wielka szansa, by zrobić coś, co zyska międzynarodowy rozgłos i okaże się szansą na stworzenie konkretnej marki. Chciałbym, aby był to mój Indiana Jones.

Film skupiałby się na losach powieściopisarza wplątanego w międzynarodowy spisek oraz poszukiwania tajmniczego zabytku wskazanego na mapie należącej do jego ojca, która prowadzi do legendarnego skarbca Ali Baby. Mężczyzna podejmuje współpracę ze znakomitym kartografem, aby zlokalizować ów artefakt, zanim wpadnie w ręce starożytnej organizacji zwanej 40 rozbójnikami, do której należą członkowie potężnych syndykatów przestępczych piastujących wysokie stanowiska w korporacjach.

ForeignerChanCampbellFot. Martin Campbell i Jackie Chan podczas promocji filmu The Foreigner' fot. Imaginechina/WENN.com

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Allstar

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.