• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wytwórnia Aardman Animations wraz z StudioCanal opublikowała nowy zwiastun oraz plakat swojej interesująco zapowiadającej się animacji pt. Jaskiniowiec. Materiały znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Krucyfiks - zwiastun horroru twórców Frontière(s) i Obecności

Opis dystrybutora (kino): W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Oryginalna obsada głosowa filmu składa się z następujących nazwisk: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Timothy Spall, Richard Ayoade, Selina Griffiths, Johnny Vegas, Mark Williams, Gina Yashere, Simon Greenall i Richard Webber.

Jaskiniowiec to nowa, osadzona w prehistorii komedia przygodowa autorstwa czterokrotnego laureata Nagrody Akademii Filmowej, Nicka Parka i wytwórni Aardman. Omawiana produkcja trafi na ekrany polskich kin już 2 lutego 2018 roku.

1Fot. Aardman Animations; StudioCanal

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Aardman Animations; StudioCanal

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.