• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Christian Bale jest aktorem znanym z tego, że potrafi posunąć się wyjątkowo daleko, aby jak najlepiej przygotować się do konkretnej produkcji. Za przykład może posłużyć rola Batmana w trzech filmach w reżyserii Christophera Nolana, kiedy to nabrał masy mięśniowej, a także wcielenie się w robotnika fabrycznego cierpiącego na bezsenność w Mechaniku. Wtedy to schudł ponad 25kg.

Niedawno 43-letni aktor przybrał na wadze i przefarbował brwi, by upodobnić się do byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Dicka Cheney'a, w którego ma się wcielić w filmie biograficznym Backseat. Zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Co ciekawe, aktora można było zobaczyć w zeszłym tygodniu na Telluride Film Festival w Kolorado, gdzie promował on swoją najnowszą produkcję pt. Hostiles i otrzymał też nagrodę Telluride Silver Medallion za całokształt twórczości.

BaleChristianTellurideChristian Bale i Wes Studi na Telluride Film Festival; fot. Getty/Vivien Killilea

Backseat ma ukazywać wpływ, jaki Dick Cheney miał podczas funkcjonowania administracji prezydenta George'a W. Busha. Republikanin został nawet okrzyknięty najbardziej wpływowym wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w historii z uwagi na rolę, jaką odegrał przy formowaniu polityki ówczesnego rządu po wydarzeniach z 11 września. Mówi się, że w byłego sekretarza obrony Donalda Rumsfelda ma się wcielić Steve Carell.

Źródło: The Telegraph / Ilustracja wprowadzenia: Jason Squires/Barcroft Media

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.