• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na wczesnych pokazach prasowych w San Diego, zaporoszeni goście mogli zobaczyć moment spotkania Thora ze Strażnikami Galaktyki. Możliwe jednak, że fani nie będą musieli aż tak długo czekać, aby zobaczyć takowy moment. ComicBook.com donosi, że wczesne koncepty Thor: Ragnarok przewidują spotkanie tytułowego bohatera z grupą dowodzoną przez Star-Lorda. Na niektórych grafikach i szkicach widoczny jest statek Milano należący do Petera Quilla. Kiedy zapytano twórców o powód ilustrowania pojazdu Strażników, odpowiedzieli, że powód rzeczywiście istnieje, ale jaki - tego już nie zdradzili. 

strażfot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki 2

Zobacz również: Thor: Ragnarok - plakaty bohaterów widowiska Marvela!

Chris Hemsworth dał nam kiedyś do zrozumienia, że takie spotkanie może dojść do skutku w nadchodzącym filmie, a producent Brad Winderbaum dodał: 

Są pewne elementy w Strażnikach Galaktyki, które dobrze współgrałyby z naszym filmem, zarówno pod kątem stylistyki, jak i narracji. 

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in. do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 25 października 2017 roku

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski

Stały współpracownik

O mnie:

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.