• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Aktor Mark Hamill zdradził, jak wyobrażał sobie swoją rolę w filmie Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Oto, co powiedział odtwórca roli Luke'a Skywalkera na łamach magazynu Empire:

O rany! Z przyjemnością zagrałbym mojego własnego złego bliźniaka. To byłoby świetne, bo można by nie ujawniać widzowi, że to jest zły Luke, dopóki nie pojawiłby się ten prawdziwy. Moglibyśmy oglądać tego złego, sekretnie podkładającego kłody pod nogi dobrym postaciom, może nawet zabiłby jednego z kluczowych bohaterów przy wszystkich i oni by krzyczeli: „Co się dzieje? On zwariował”. A wtedy pokazałby się dobry Luke.

lukegreensaber morotjFot: Materiały prasowe/ Luke Skywalker

Zobacz więcej: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - Snoke na nowych materiałach promocyjnych!

Pomysł Hamilla ze złym bliźniakiem jest interesujący, ale... trzeba jednak wspomnieć o tym, że Luke Skywalker ma już siostrę bliźniaczkę, która nazywa się Leia. Scena narodzin dzieci została ukazana w Gwiezdnych Wojnach: Zemsta Sithów, więc pojawienie się trzeciego dziecka byłoby praktycznie niemożliwe. 

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi ukaże się w kinach 13 grudnia 2017 roku. Do tego czasu możemy przypuszczać, jaką rolę w filmie będzie pełnił Luke Skywalker. Przypomnijmy, że w Przebudzeniu mocy Luke pojawił się dopiero w ostatniej scenie, gdy otrzymał od głównej bohaterki (Rey) miecz świetlny.

Źródło: heroichollywood.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.