• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

David F. Sandberg w ostatnim czasie dość często droczył się z fanami, umieszczając m.in. zdjęcie przedstawiające amatorski kostium Shazama czy zapowiadając walkę jego bohatera z Supermanem. Tym razem jednak reżyser, uczestnicząc w procesie preprodukcji filmu Shazam!, postanowił zamieścić na swoim profilu na Instagramie dwie fotografie mogące zdradzać pewne zarysy fabularne.

Zobacz również: Shazam! - 2 kandydatów do głównej roli

Pierwsze zdjęcie ukazuje kilka różnych figurek przedstawiajacych Shazama wraz z Mister Atomem, Mister Mindem oraz gadającym tygrysem Tawkym Tawnym. Tawny był ukazywany jako dobrze ubrana postać człekokształtna należąca do uniwersum Kapitana Marvela/Shazama od 1947 roku. Poza tym, mamy też do czynienia ze wspomnianym złym robotem zwącym się Mister Atom i złowrogim robalem, Mister Mindem. Oczywiście istnieje taka możliwość, że udostępnione zdjęcia mogły zostać wykonane wyłącznie dla zabawy. Tym bardziej, że obecność puszek po Coca-Coli Zero nawiązuje do materiału z dnia pierwszego preprodukcji Shazama!, które Sandberg również umieścił na swoim profilu na Instagramie.

 

Day 6

Post udostępniony przez David F. Sandberg (@ponysmasher)

 

Day 7

Post udostępniony przez David F. Sandberg (@ponysmasher)

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Animation

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.