• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Obok takiej petardy fani hip-hopu na pewno nie mogą przejść obojętnie. Producenci 8 mili oraz Eminem przedstawiają nowy obraz fabularny opowiadający o kulturze rap. Podobnie jak w przypadku historii B-Rabbita, fabuła Bodied opowie o młodym białym chłopaku, który jest zafascynowany nawijaniem i bitwami na słowa. W przeciwieństwie jednak do kultowej 8 mili, tu główny bohater wywodzi się z bogatego środowiska i studiuje na prestiżowej uczelni, dlatego jego przebicie się wśród czarnoskórych reprezentantów klasy robotnicznej nie będzie łatwe. Zobaczcie zresztą sami w poniższym zwiastunie, jak wygląda przywitanie.

Można spodziewać się ostrej rzezi, gdyż za reżyserię odpowiada Joseph Kahn, twórca remake'u Power Rangers, lecz nie tego kinowego blockbustera, ale krótkometrażowej etiudy z serii bootleg universe, w której nie brakowało przemocy, narkotyków i innych poważnych tematów. Hasło reklamowe Bodied brzmi "No rules. No respect. No mercy." (tłum. zero zasad, zero szacunku, zero litości). Obraz swoją festiwalową premierę ma dokładnie dziś podczas Festiwalu Filmowego w Toronto. Liczymy, że pozytywny odbiór poskutkuje szybkim znalezieniem dystrybutora. Tymczasem możecie jeszcze podziwiać plakat tego dzieła. Chyba warto czekać?

bodied, rap, eminem, plakatfot. materiały prasowe

Zobacz również: Boyka: Undisputed - recenzja kozackiego filmu o sztukach walk

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.