Seth Rogen i James Franco zagrali w filmie stworzonym przez licealistów

Seth Rogen i James Franco zaangażowali się w projekt pomocy początkującym twórcom filmowym. Wystąpili w krótkometrażowym filmie komediowym dwójki licealistów – Dumpster Diving. Jest to wynik pracy nowej organizacji charytatywnej And Action!, stworzonej przez Rogena i Evana Goldberga (Preacher). Chcą oni pomagać nastolatkom zainteresowanym tworzeniem filmów poprzez umożliwianie im pracy z doświadczonymi ludźmi z branży filmowej.

Dwójką szczęśliwców byli Eduardo Cho oraz Kimberly Carillo z liceum w Los Angeles. Uczniowie nie wiedzieli wcześniej, że gdy dotrą na plan swojego filmu, będą tam na nich czekali profesjonalni aktorzy. Oprócz Rogena i Franco w projekcie wzięli udział również Nick Kroll (Sausage Party), Hannah Simone (Jess i chłopaki) oraz Michael Peña (Ant-Man).

Rogen i FrancoZobacz również: Christian Bale przejdzie drastyczną transformację, by wcielić się w byłego wiceprezydenta USA!

Dumpster Diving opowiada o dwóch prześladowanych uczniach liceum (Rogen i Peña), którzy zaprzyjaźniają się z członkami lokalnego gangu oraz jego liderem – El Diablo (Franco). Kolejnym filmem, którym zajmie się And Action! razem z uczniami pochodzącymi tym razem z Toronto, jest Robot Bullies. Wystąpi w nim Jay Baruchel (To już jest koniec).

Dumpster Diving można w całości obejrzeć TUTAJ.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wielka fanka musicali spędzająca większość czasu na oglądaniu seriali. W przyszłości studentka Film and Television w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?