Advertisement

Drew Goddard reżyserem i scenarzystą filmu X-Force!

Portal Deadline donosi, iż Drew Goddard (Dom w głębi lasu) obejmie stanowisko reżysera oraz scenarzysty planowanego od lat filmu X-Force!

Na chwilę obecną trwają prace nad drugą częścią Deadpoola z Ryanem Reynoldsem w tytułowej roli głównej oraz Joshem Brolinem wcielającym się w ulubieńca czytelników komiksów, Cable’a. W filmie pojawi się również Domino, grana przez Zazie Beetz. Dlaczego o tym wspominamy? Otóż wszyscy wymienieni bohaterowie przynależeli do grupy X-Force, o której losach w końcu otrzymamy produkcję kinową. Prócz nich, w skład tej grupy najemników wchodziły takie postacie jak Wolverine, Psylocke, Archangel, Bishop, Colossus, Fantomex, Sunspot, Warpath i inni.

tom tresc 820x490

Producent wielu filmów o X-Menach, Simon Kinberg, w taki sposób wypowiada się o wspomnianej grupie i produkcji:

Oni są niczym Black Ops świata X-Menów. Historie z nimi związane są o wiele mroczniejsze i zdecydowanie zasługują na R-kę. W komiksach w skład tej grupy wchodziło wielu X-Menów, jednak film będzie po części odseparowany (podobnie jak Deadpool) od filmowej serii X-Men.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Drew Goddarda z komiksową tematyką. Kilka lat temu pracował przy serialu Daredevil, który mogliśmy oglądać na platformie Netflix. Pracował też nad spin-offem Niesamowitego Spider-Mana, czyli Sinister Six, który ostatecznie został porzucony przez Sony.

Zobacz również: X-Force i Deadpool 3 to dwa zupełnie różne projekty filmowe ze świata mutantów!

X-Force nie ma oficjalnie wyznaczonej daty premiery, jednak 20th Century Fox już dawno zaklepało sobie kilka terminów na premiery niezatytułowanych jeszcze filmów Marvela. Są to 14 lutego 2019 r., 7 czerwca 2019 r., 22 listopada 2019 r., 13 marca 2020 r., 26 czerwca 2020 r. oraz 2 października 2020 r.. Któraś z tych dat zapewne przypadnie produkcji X-Force.

Źródło: Comingsoon / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?