Advertisement
banner

Gal Gadot miała propozycję zagrania Furiosy z filmu Mad Max: na drodze gniewu

Gal Gadot jest teraz jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek, a wszystko dzięki roli w Wonder Woman. Film Patty Jenkins bije kolejne rekordy box office, Diana Prince zyskała wiernych fanów i wszystko wskazuje na to, że powstanie druga część Wonder Woman. Zanim jednak Gadot zyskała sławę, musiała godzić się z porażkami na castingach. Ostatnio wyznała w Hollywood Reporter, że jako nieznana aktorka przegrwała wiele razy walkę o rolę z gwiazdami większego formatu. Okazuje się, że zanim Charlize Theron zostałą Furiosą, propozycję wcielenia się w tę rolę otrzymała właśnie Gal Gadot. Choć Theron wypadała świetnie w filmie Mad Max: na drodze gniewu, nie można zaprzeczyć, że Waleczna Księżniczka na pewno też poradziłaby sobie z tym zadaniem. Na szczęście dla wszystkich, nie poddała się. Jako jedna z najjaśniejszych obecnie gwiazd Uniwersum DC wystąpi niedługo w Lidze Sprawiedliwości.

justice league

Zobacz również: Co z tym Jokerem? Zdezorientowany Jared Leto komentuje sytuację!

Opis filmu Liga Sprawiedliwości: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Pomimo informacji, jakoby Joss Whedon miał zastąpić Zacka Snydera na stołku reżysera, to ten drugi ciągle oficjalnie widnieje jako reżyser filmu, a Whedonowi – obok Chrisa Terrio – przypadła rola jednego ze scenarzystów widowiska. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: baltimoresun.com

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?