• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Armie Hammer (The Social Network, Kryptonim U.N.C.L.E.) dołączył do obsady filmu zatytułowanego On the Basis of Sex, w której znajduje się już gwiazda współczesnych Gwiezdnych Wojen, a mam tutaj oczyścicie na myśli Felicitę Jones. Produkcją oraz sfinansowaniem projektu zajmie się Participant Media poprzez Amblin Partners. Oparty na życiu renomowanego członka Sądu Najwyższego - Ruth Bader Ginsburg, film zostanie wyreżyserowany przez Mimi Leder na podstawie scenariusza spod pióra Daniela Stieplemana. Robert Cort zajmie się produkcją. W tej funkcji wspomogą go również Jeff Skoll i Jonathan King z Participant Media. Premiera obrazu obecnie zaplanowana jest na 2018 rok, co zbiega się z 25 rocznicą Ginsburg jako członka Sądu Najwyższego.

591050.1Fot. Warner Bros.

Zobacz również: Jeph Loeb wyklucza możliwość pojawienia się Ms. Marvel w Inhumans!

On the Basis of Sex podążą śladami młodej pani profesor wykładającej prawo, Ruth Bader Ginsburg (Jones), i jej męża, Marty'ega Ginsburga (Hammer). Para decyduje się po raz pierwszy w całej historii przedstawić Sądowi Najwyższemu sprawę dotyczącą dyskryminacji ze względu na płeć.

Hammera widzowie będą mogli podziwiać w przyszłości w produkcji Luca Guadagnino, Call Me by Your Name, filmie Stanley'a Tucci, Final Portrait, a także projekcie Anthony'ego Marasa pt. Hotel Mumbai.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.