Liga sprawiedliwosci

On the Basis of Sex – Armie Hammer w obsadzie!

Armie Hammer (The Social Network, Kryptonim U.N.C.L.E.) dołączył do obsady filmu zatytułowanego On the Basis of Sex, w której znajduje się już gwiazda współczesnych Gwiezdnych Wojen, a mam tutaj oczyścicie na myśli Felicitę Jones. Produkcją oraz sfinansowaniem projektu zajmie się Participant Media poprzez Amblin Partners. Oparty na życiu renomowanego członka Sądu Najwyższego – Ruth Bader Ginsburg, film zostanie wyreżyserowany przez Mimi Leder na podstawie scenariusza spod pióra Daniela Stieplemana. Robert Cort zajmie się produkcją. W tej funkcji wspomogą go również Jeff Skoll i Jonathan King z Participant Media. Premiera obrazu obecnie zaplanowana jest na 2018 rok, co zbiega się z 25 rocznicą Ginsburg jako członka Sądu Najwyższego.

591050.1

Zobacz również: Jeph Loeb wyklucza możliwość pojawienia się Ms. Marvel w Inhumans!

On the Basis of Sex podążą śladami młodej pani profesor wykładającej prawo, Ruth Bader Ginsburg (Jones), i jej męża, Marty’ega Ginsburga (Hammer). Para decyduje się po raz pierwszy w całej historii przedstawić Sądowi Najwyższemu sprawę dotyczącą dyskryminacji ze względu na płeć.

Hammera widzowie będą mogli podziwiać w przyszłości w produkcji Luca Guadagnino, Call Me by Your Name, filmie Stanley’a Tucci, Final Portrait, a także projekcie Anthony’ego Marasa pt. Hotel Mumbai.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta