Liga sprawiedliwosci

Olaf’s Frozen Adventure – zapowiedzi piosenek z nowej krótkometrażówki!

Wytwórnia Walt Disney Animation Studios opublikowała zapowiedzi nowych piosenek, które pojawią się w krótkometrażówce zatytułowanej Olaf’s Frozen Adventure. Są nimi When We’re Together zaśpiewana przez Idinę Menzel, Ring in the Season wykonana przez Kristen Bell oraz That Time of Year, którą zinterpretował Josh Gad. W Stanach zjednoczonych film wyświetlany będzie przed seansem nowego dzieła studia Pixar, Coco, czyli już w listopadzie. Zapraszamy do słuchania!

 

 

 

Zobacz również: Kingsman: Złoty krąg – zapowiedź programu HBO poświęconego kulisom powstawania filmu!

Zawierająca cztery nowe oryginalne piosenki, 21-minutowa krótkometrażówka ponownie zabierze widzów do świata z uwielbianej Krainy Lodu. Na srebrnym ekranie kolejny raz zagoszczą znani wszystkim bohaterowie, a w tym Olaf (Josh Gad), który wyruszy na misję w poszukiwaniu najlepszych świątecznych tradycji dla Anny (Kristen Bell), Elsy (Idina Menzel) i Kristoffa (Jonathan Groff). Wyreżyserowany przez zdobywców Nagród Emmy, Kevina Detersa i Stevie Wermers-Skelton (Jednostka przygotowawcza), wyprodukowana przez laureata Oscara, Roy’a Conli (Wielka Szóstka), a także posiadająca oryginalne piosenki autorstwa Elyssy Samsel i Kate Anderson (Between the Lines), krótkometrażówka Olaf’s Frozen Adventure pojawi się w amerykańskich kinach 22 listopada jedynie przez określony czas.

Wspomniana produkcja to z pewnością zapowiedź zbliżającego się coraz większymi krokami sequela Krainy Lodu, którego premiera zaplanowana została na listopad 2019 roku. Tworzona przez wytwórnię Walt Disney Animation Studios pełnoprawna kontynuacja ponownie połączy ze sobą następujących twórców: Jennifer Lee, Chrisa Bucka, Petera Del Vecho oraz duet tekściarzy – Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza (laureaci Nagród Grammy i zdobywcy Oscara).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Walt Disney Animation Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta