Strażnicy Galaktyki 3 bez Vance’a Astro

Kim jest Vance Astro aka Major Victory? To jeden z pierwszych członów Strażników Galaktyki, którzy pojawili się na łamach komiksów wydawanych przez Marvela. Podobnie jak Peter, Vance pochodzi z Ziemi, ale do kosmosu dostał się przez to, iż wziął udział w misji specjalnej programu rządowego, mającej na celu kolonizację planety Centauri-IV. Miał się obudzić po dotarciu na miejsce po wprowadzeniu w stan hibernacji, ale kiedy jego statek odnaleziono wieki później, Ziemia już skolonizowała planety Układu Sol. Wkrótce zaatakowała rasa Badoon i okazało się, że Vance musi uciekać wraz z Yondu. Zostali pojmani i wysłani na zniewoloną Ziemię. Jednak po raz kolejny uciekli i Astro stał się liderem grupy awanturników, którzy nazywali się Strażnicy Galaktyki.

vance

Zobacz również: Kim jest Major Victory? Historia superbohatera #33

James Gunn – reżyser i scenarzysta filmu, wyjawił na HASCON-ie w ten weekend, że niestety w trzeciej części przygód Strażników nie zobaczymy tej postaci. Zapytana o szansę na pojawienie się Vance’a odpowiedział;

Nie ma szansy. Skończyłem obróbkę (scenariusza – przyp. autora).


Nadal jednak możemy liczyć na jakąś wzmiankę o nim w filmie. Dałoby to możliwość na przedstawienie tej postaci w uniwersum filmowym w przyszłości.

Źródło: twitter.com, screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Największy fan BoJacka Horsemana. Wyznawca Christophera Nolana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?