• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W serwisie Youtube obejrzeć można stworzoną przez czeskich filmowców i kaskaderów krótkometrażową produkcję, która osadzona jest w świecie Wiedźmina. Demon's bridge to wypełniona akcją etiuda, w której Wiedźmin mierzy się z czarownicą oraz ożywionymi trupami. Za jej reżyserię odpowiada Honza Loukota. W ekranowe postacie wcielili się Borek Belfín, Libor Vrba, Monika Němcová.

Warto wspomnieć, iż od dłuższego czasu powstaje również polska produkcja fanowska tworzona na motywach Wiedźmińskiej Sagi Andrzeja Sapkowskiego, zatytułowana Pół Wieku Poezji Później (Alzur's Legacy).  Co ciekawe, w jej obsadzie znajduje się Zbigniew Zamachowski, który ponownie wcieli się w rolę Jaskra. 

Zobacz również: Czy tak może wyglądać czołówka serialu Wiedźmin na Netflixie? 

Natomiast do zapoznania się z zapowiedzianym przez Netflix serialem o "zmutowanym łowcy potworów" wciąż daleka droga. Zgodnie ze słowami wypowiedzianymi podczas Festiwalu w Wenecji przez Erika Barmacka, wiceprezesa Netflixa ds. produkcji międzynarodowych, obecnie trwają prace nad scenariuszem pierwszego sezonu i, dopóki się nie zakończą, nie należy się spodziewać się żadnych informacji o obsadzie i dacie premiery.

Z projektem Demon's bridge szerzej możecie zapoznać się poprzez fanpage etiudy na Facebooku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.