• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Książki i filmy o Greyu nie są arcydziełami, delikatnie mówiąc. Jednak jest w nim coś, co niewątpliwie trzyma bardzo dobry poziom. Mowa oczywiście o ścieżkach dźwiękowych tych produkcji. Przy okazji premiery pierwszej części, Love Me Like You Do Ellie Goulding zostało nominowane do Złotego Globa, natomiast Earned it zespołu The Weeknd - do Oscara. Obydwie musiały uznać wyższość Sama Smitha, który śpiewał piosenkę do Spectre. W tym roku Bonda nie było, a więc szanse są większe. Dlatego Universal spróbuje powalczyć o Oscary jeszcze raz. Z piosenką przewodnią Ciemniejszej strony Greya, I Don’t Wanna Live Forever w wykonaniu Zayna i Taylor Swift.

Zobacz również: Nowe oblicze Greya - pierwszy plakat produkcji

Studio chce zaangażować do tej kampanii współtwórców przeboju, Jacka Antonoffa i Sama Dew. Dla Zayna Malika i Taylor Swift, wokalistów śpiewających w piosence, byłaby to pierwsza w karierze nominacja Oscarowa. Utwór, który nagrali, zdobył sporą popularność i do dziś został wyświetlony na Youtube ponad 380 milionów razy. Poniżej możecie przypomnieć sobie tę piosenkę.

Tymczasem kolejny film z serii, Nowe oblicze Greya, zostanie wypuszczony do polskich kin 9 lutego przyszłego roku.

źródło: Holllywood Reporter / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku I Don’t Wanna Live Forever 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.