Liga sprawiedliwosci

Ciemniejsza strona Greya – Taylor Swift i Zayn powalczą o Oscara dla najlepszej piosenki!

Książki i filmy o Greyu nie są arcydziełami, delikatnie mówiąc. Jednak jest w nim coś, co niewątpliwie trzyma bardzo dobry poziom. Mowa oczywiście o ścieżkach dźwiękowych tych produkcji. Przy okazji premiery pierwszej części, Love Me Like You Do Ellie Goulding zostało nominowane do Złotego Globa, natomiast Earned it zespołu The Weeknd – do Oscara. Obydwie musiały uznać wyższość Sama Smitha, który śpiewał piosenkę do Spectre. W tym roku Bonda nie było, a więc szanse są większe. Dlatego Universal spróbuje powalczyć o Oscary jeszcze raz. Z piosenką przewodnią Ciemniejszej strony Greya, I Don’t Wanna Live Forever w wykonaniu Zayna i Taylor Swift.

Zobacz również: Nowe oblicze Greya – pierwszy plakat produkcji

Studio chce zaangażować do tej kampanii współtwórców przeboju, Jacka Antonoffa i Sama Dew. Dla Zayna Malika i Taylor Swift, wokalistów śpiewających w piosence, byłaby to pierwsza w karierze nominacja Oscarowa. Utwór, który nagrali, zdobył sporą popularność i do dziś został wyświetlony na Youtube ponad 380 milionów razy. Poniżej możecie przypomnieć sobie tę piosenkę.

https://www.youtube.com/watch?v=7F37r50VUTQ

Tymczasem kolejny film z serii, Nowe oblicze Greya, zostanie wypuszczony do polskich kin 9 lutego przyszłego roku.

źródło: Holllywood Reporter / ilustracja wprowadzenia: kadr z teledysku I Don’t Wanna Live Forever 

Dziennikarz

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta