• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Brie Larson, która stosunkowo niedawno trafiła do Uniwersum Marvela w roli Kapitan Marvel, przyznaje, że bardzo podoba jej się ta praca. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter podkreślała, jak bardzo czuje się wyróżniona:

Jestem pod wrażeniem tego, jak Marvel traktuje historię mojej bohaterki. To jest naprawdę duża firma, która potrafi skupić się na pojedynczym bohaterze i ze szczegółami wykreować jego świat. Do tego postacie Uniwersum Marvela są metaforą rzeczywistości. Twórcy filmu są bardzo otwarci na moje sugestie dotyczące Kapitan Marvel i to, jak ja ją postrzegam.To jest wspaniała współpraca, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłam.

 

Zobacz również: Thor: Ragnarok - nowa zapowiedź marvelowskiego widowiska!

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyseruje Anna Boden i Ryan Fleck, a za scenariusz odpowiadać będzie Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.