Liga sprawiedliwosci

Brie Larson opowiada o swojej roli w filmie Kapitan Marvel

Brie Larson, która stosunkowo niedawno trafiła do Uniwersum Marvela w roli Kapitan Marvel, przyznaje, że bardzo podoba jej się ta praca. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter podkreślała, jak bardzo czuje się wyróżniona:

Jestem pod wrażeniem tego, jak Marvel traktuje historię mojej bohaterki. To jest naprawdę duża firma, która potrafi skupić się na pojedynczym bohaterze i ze szczegółami wykreować jego świat. Do tego postacie Uniwersum Marvela są metaforą rzeczywistości. Twórcy filmu są bardzo otwarci na moje sugestie dotyczące Kapitan Marvel i to, jak ja ją postrzegam.To jest wspaniała współpraca, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłam.

 


Zobacz również: Thor: Ragnarok – nowa zapowiedź marvelowskiego widowiska!

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyseruje Anna Boden i Ryan Fleck, a za scenariusz odpowiadać będzie Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta