Liga sprawiedliwosci

Nowe spojrzenie na Luke’a, gwardię Snoke’a i innych bohaterów Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi!

W oczekiwaniu na premierę Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi twórcy filmu, czasopisma oraz producenci zabawek, jak i innych gadżetów, zalewają internet masą nowych zdjęć promujących gwiezdne widowisko. Firma Topps, która zajmuje się dystrybucją kolekcjonerskich talii kart, zaprezentowała linie poświęconą Ostatniemu Jedi dającą nowe spojrzenie na bohaterów filmu.

Zobacz również: Nowa Gwiazda Śmierci w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi?

Na premierę filmu musimy jeszcze trochę poczekać, bo do 15 grudnia. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady natomiast dołączyli: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: EMPIRE

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta