Liga sprawiedliwosci

DiCaprio chce wcielić się w legendarnego Stana Lee?!

Stan Lee, ojciec chrzestny Marvela, z pewnością jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych person w świecie komiksów. 94-latek, pomimo  wieku, wciąż udziela się w różnych eventach, a także trzyma się swojej tradycji pojawiania się w na chwilę w marvelowskich widowiskach. Jeśli wciąż nie wiecie o kim mowa, to jeszcze powiem, że Lee jest współtwórcą wielu naszyh ulubionych superbohaterów, m. in. Spider-Mana, Iron Mana, Hulka, X-Menów, czy Doktora Strange’a. Nie można zatem zaprzeczyć, że jego wkład w popkulturę jest ogromny. Nie trudno także zgadnąć, że taka postać może doczekać w niedługim czasie własnej filmowej biografii. Znalezienie aktora, który mógłby go zagrać, też wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Chyba że potencjalni twórcy filmu zostaliby wyręczeni przez jednego z najpopularniejszych obecnie aktorów – Leonardo DiCaprio. 
 
Podczas panelu na HasConie, Lee podzielił się ze zgromadzonymi pewnym newsem:
Wierzcie mi lub nie, ale rozmawiałem kiedyś o tym z Leonardo DiCaprio. Jest moim sąsiadem i pewnego razu, jakoś miesiąc temu, powiedział: „Fajnie byłoby zrobić twoją filmową historię”. Ja odparłem, że chętnie go przesłucham. Muszę mieć pewność, że gość umie mnie zagrać.
Okazuje się też, że Leo nie tylko chciałby wcielić się w Stana, ale jest też podobno wielkim fanem komiksów Marvela:
Leo ma ściany całe w plakatach i innych rzeczach z Marvela. Chłopak ma bardzo dobry gust. 
 
Oczywiście, mimo że obaj panowie wyrazili chęć powstania owej biografii, nie oznacza, że projekt ma ruszyć już jutro z rana. Obecnie zaś trwają prace nad nie do końca tradycyjną biografią Stana Lee, gdyż ma ona być przygodowym filmem akcji osadzonym w latach 70. Czy to w nim zobaczymy DiCaprio? Przekonamy się! 
 
Źródło: wegotthiscovered.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe / kolaż

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta